Kontakt O nas Galeria
Imprezy okolicznościowe Wesela, komunie, stypy , rocznice, imieniny, osiemnastki...
Imprezy firmowe Biesiady, ogniska, zabawy, grille, ostatki, mikołajki...
Imprezy szkolne Studniówki, półmetki, komersy...
Imprezy plenerowe i masowe Festyny, grille...
Spotkania towarzyskie i rodzinne Obiady, kolacje, spotkania klasowe, stypy...
Wydarzenia firmowe Szkolenia, konferencje...
NASZE MOŻLIWOŚCI
Główna sala restauracyjna:
Pod Aniołami
To sala restauracyjna z barem, kominkiem i piecem chlebowym. Drewniany i kamienny wystrój, rzeźbione ławy i stoły, płaskorzeźby i regionalne elementy wystroju tworzą wyjątkowy i sympatyczny klimat. Sala podzielona jest na tematyczne strefy: wiejską, kaszubską i Pod Dobrym Aniołem. Restauracja czynna jest codziennie niezależnie od odbywających się w karczmie imprez.
Sale okolicznościowe:
Sarmacka
Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza surowym, czarnym meblom, ścianom wyłożonym drewnem i naturalnym kamieniem, a także ciężkimi stołami i obijanymi skórą rzeźbionymi krzesłami. Oryginalne gobeliny, czarne, kute lampy i świeczniki podkreślają jej staropolski charakter. Palący się kominek i piec kaflowy dodają niezwykłego uroku tej dworskiej Sali. Na sali pomieścimy do 60 osób
Sielska
To przeciwieństwo sali Sarmackiej. Tonąca w bieli i koronkach, słodka, a jednocześnie elegancka sala sielska to ulubiona sala naszych Gości do organizacji chrzcin, komunii, przyjęć i obiadów weselnych, uroczystości jubileuszowych i rodzinnych. Sala Sielska mieści się w odosobnionej części karczmy więc spełnia również swoją rolę jako sala dla wymagających dyskrecji spotkań biznesowych. Sala pomieści do 30 Gości
Kresowa
Z iluzją przestrzeni to nasza największa sala. Z sali jest wyjście na obszerny, zadaszony taras z widokiem na las. Nad salą kresową znajduje się antresola również z zadaszonym tarasem, z którego rozciąga się niezwykły widok na korony drzew i pobliskie stawy. Na obu salach odbywają się szkolenia, konferencje, wesela i większe imprezy firmowe do 350 osób.
Dodatkowo:
Tarasy
W okresie letnim mocnym atutem Karczmy są dwa przestronne, zadaszone tarasy znajdujące się od strony lasu. Są one połączone z salą kresową, z antresolą i ogrodem co umożliwia ich wszechstronne wykorzystanie (grille, imprezy firmowe, rodzinne, spotkania zamknięte). Na dolnym tarasie mieścimy ok 150 osób, na górnym do 100 osób.
Ogród
Zapraszamy również do naszego ogrodu. Rośnie w nim około  tysiąca roślin składających się z 300 gatunków różnych kwiatów, krzewów, ziół i drzew. Drewniana architektura, altana, huśtawka, kamienne mostki, ruiny, rosarium, oczka wodne z kaskadą i strumyk nadają ogrodowi romantyczny i tajemniczy charakter. Ogród połączony jest z zadaszonymi tarasami co sprzyja organizowaniu imprez plenerowych.
Noclegi:
Hotel Polski
Na noclegi z pysznymi śniadaniami w formie stołu szwedzkiego zapraszamy do naszego drugiego obiektu. Ten trzygwiazdkowy hotel położony przy stadionie i obiektach rekreacyjnych może pomieścić do 110 Gości w 68 pokojach. Dla Gości weselnych gwarantujemy duże rabaty. Możliwe są również negocjacje cen pobytu w hotelu podczas innych imprez/szkoleń organizowanych w karczmie. Hotel Polski znajduje się w odległości 4 km (w linii prostej 2 km) od karczmy. W razie potrzeby przywozimy i odwozimy Gości własnym transportem.