Kontakt O nas Galeria
Weselna Metamorfoza w naszej karczmie:
Nadszedł czas na zmiany, zmiany na lepsze i jeszcze ładniejsze - dobudowaliśmy kolejną, uroczą i niezwykle romantyczną salę weselną.
I już na sezon weselny 2016 roku przygotowaliśmy dla Państwa:
Wesela do 210 osób na jednym poziomie z wyjściem do ogrodu, Wesela do 400 osób na dwóch poziomach z wyjściem do ogrodu i tarasem, Nowe nastrojowe dekoracje sal, stołów i ogrodu Nowe zestawienia menu – w trzech odsłonach
Restauracja z puentą
Aby Twój dzień stał się wyjątkowy potrzeba wyjątkowej oprawy. Drewniana architektura, wykonane przez górali meble, żyrandole z elementami ceramiki, charakterystyczne wnętrza nawiązujące do stylu biesiadnego, suto zastawionego stołu i polskiej gościnności. Spójny, charakterystyczny wystrój wnętrza pocieszy niejedno oko gościa weselnego.
Urok miejsca
W otoczeniu lasu, z dala od zgiełku a zarazem niedaleko centrum miasta mieści się restauracja, która aż kusi aby do niej zawitać i poczuć wyjątkowy klimat. Okazały ogród, oczka wodne z kaskadą, zarośnięte ruiny, mostki i drewniana architektura to bajkowa sceneria na niecodzienny plener do zdjęć ślubnych.
Atrakcje, czyli wesele z pompą!
U nas wesele to emocje, niespodzianki i niezapomniana przygoda! Pragniesz aby chlebem i solą przywitał cię Zagłoba w iście szlacheckim stylu? Aby gości weselnych zabawiali Sarmaci ukazujący skłonność do biesiadowania i hulanek? A może na powitanie salwę z muszkietów i wystrzał z armaty?

Z nami nie będziesz się nudzić, a goście weselni jeszcze długo będą wspominać twoje wesele.
Komfort
Wszystkie nasze sale są klimatyzowane, a na każdym piętrze znajdują się łazienki dla Gości.
Tarasy
To nasza oaza spokoju, miejsce gdzie można w ciszy odpocząć od głośnej muzyki, odetchnąć świeżym powietrzem. Zapewniamy, że każdy gość weselny doceni tę chwilę relaksu.
Promocje ślubne
Jeżeli zamówisz w Karczmie wesele, zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty na poprawiny! Mocy atrakcji nie ma końca! Wesele w niedzielę? Dobrze trafiłeś, uzyskasz specjalny rabat! O szczegóły pytaj managera restauracji.
Chcesz zarezerwować salę na wesele? Zadzwoń:
Do Agaty – 500 062 766
Do Agnieszki – 508 091 079
lub napisz maila: biuro@karczma-polska.pl