Galeria

/
Galeria
Wesela
Restauracja
Ogród
Sala Sarmacka
Sala Sielska
Sala Brzozowa
Sala Weranda

Rozpocznijcie nowy rozdział swojego życia w gościnnych progach Karczmy Polskiej w Mielcu – w miejscu, gdzie ciepło tradycyjnej polskiej gościnności harmonijnie splata się z tradycyjnym stylem.

Brzozowy wystrój sali weselnej to nie tylko ozdoba. Te piękne drzewa, które symbolizują miłość i płodność, doskonale wpisują się w nadzieje i oczekiwania związane z rozpoczynającym się małżeństwem.

Restauracja „Pod Aniołami” zachwyca swoim unikalnym charakterem, który łączy w sobie elementy tradycyjnej polskiej gościnności z artystycznym zacięciem. Serce restauracji kominek oraz autentyczny piec chlebowy, dodające ciepła i domowej atmosfery. Drewniane i kamienne detale, ręcznie rzeźbione ławy i stoły, a także elementy regionalnego wystroju, tworzą poczucie przytulności i bliskości z tradycją.

W tej sali znajdziecie też Bieszczadzkie Anioły. Ich obecność wzbogaca wnętrze wprowadzając atmosferę pełną ciepła i spokoju.

Podział sali na tematyczne strefy, takie jak Wiejska, Zapiecek oraz przestrzeń „Pod Dobrym Aniołem”, pozwala każdemu gościowi znaleźć coś dla siebie.

Śluby i wesela: Nasz ogród to idealne miejsce na zorganizowanie ceremonii zaślubin. Otoczony zielonymi zakątkami, których urok dodatkowo podkreślają malownicze oczka wodne i delikatny szum strumyka, tworzy atmosferę pełną romantyzmu i intymności. Jest to przestrzeń z dala od zgiełku świata, gdzie można świętować najważniejsze chwile w życiu.

Garden Party z grillem: Karczmiany ogród to także doskonałe miejsce na nieformalne spotkania i garden party. To idealna przestrzeń do spotkań w gronie przyjaciół czy firmowych eventów, gdzie elegancja łączy się z luźną, przyjacielską atmosferą.

Sala „Sarmacka” charakteryzuje się wyjątkowym, szlacheckim stylem. Jej niepowtarzalny klimat tworzą surowe, czarne meble, ściany obite naturalnym drewnem i kamieniem, ciężkie stoły oraz rzeźbione krzesła obite skórą. Urok tej sali podkreślają oryginalne gobeliny, czarne, kute lampy i świeczniki, a jej serce stanowi palący się kominek oraz piec kaflowy, dodające jej atmosfery dworskiej elegancji. Sala „Sarmacka” pomieści do 60 gości, tworząc idealne warunki dla kameralnych i biznesowych spotkań w niepowtarzalnej atmosferze.

Sala „Sielska” w Karczmie Polskiej to istne przeciwieństwo sali „Sarmackiej”. Przepełniona bielą i delikatnymi szarościami urzeka swoim subtelną finezją i elegancją. Jest to ulubione miejsce naszych Gości do organizacji uroczystości rodzinnych – od chrzcin, przez komunie, niewielkie przyjęcia weselne, po jubileusze i inne spotkania rodzinne. Dzięki swojemu położeniu w zacisznej części karczmy, sala „Sielska” doskonale sprawdza się również jako miejsce dla tych, którzy potrzebują dyskrecji podczas spotkań biznesowych. Sala ta może pomieścić do 30 osób.

Z iluzją przestrzeni to nasza największa sala. Z sali jest wyjście na obszerny, zadaszony taras z widokiem na las. Nad salą kresową znajduje się antresola również z zadaszonym tarasem, z którego rozciąga się niezwykły widok na korony drzew i pobliskie stawy. Na obu salach odbywają się szkolenia, konferencje, wesela i większe imprezy firmowe do 350 osób.

Nasza przeszklona “Weranda” z bezpośrednim wyjściem do ogrodu to prawdziwa perełka wśród oferowanych przez nas przestrzeni. Przez panoramiczne okna rozpościera się malowniczy widok na otaczający karczmę ogród, co pozwala na bezpośredni kontakt z naturą, niezależnie od pogody.

Sala jest idealna do organizacji zarówno spotkań w formie garden party w blasku zachodzącego słońca, jak i przyjęć przy świetle księżyca. Ta jasna, przestronna sala, dzięki swojej szklanej konstrukcji, zapewnia uczucie otwartej przestrzeni, tworząc atmosferę bliskości z naturą, jednocześnie zapewniając komfort i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Wyjątkowe miejsce na każdą okazję, łączące w sobie elegancję i swobodę. Sala może pomieścić do 80 osób